AnimeNewStyne
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

AnimeNewStyne

HI!Un forum pentru toti fanii animeului!Sper sa va placa si sa va distrati!Ca sa va alaturati noua,faceti 2 pasi simplii:Login si Register!Si nu uitati-respectati REGULILE!:D
 
PortalPortal  AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Galerie
Parere despre anime Empty
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cuvinte-cheie
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Yuuki (605)
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Lolilolalo (88)
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
FloareDeCires (38)
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Mimi:x (24)
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
AnyaSueSweety (10)
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
BlaCK ANgEL (1)
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
MariceChan (1)
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Ele (1)
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Statistici
Avem 12 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Ele

Membrii nostri au postat un numar de 546 mesaje în 318 subiecte
Parteneri
forum gratuit


 

 Parere despre anime

In jos 
AutorMesaj
Yuuki
Admin
Admin
Yuuki


feminin Sagetator Tigru
Mesaje : 605
Puncte : 11709
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/02/2010
Varsta : 25
Localizare : At Home

Foaie de personaj
PoPuLArItAte:
Parere despre anime Left_bar_bleue1000/1000Parere despre anime Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitimeDum Oct 17, 2010 8:22 am

E super, super!Imi place mult, nu stiu de ce, dar e interesant.Tin minte ca eu voiam sa ma uit, dar surorii mele nu-i placea, insa era si ea obligata sa se uite, ca altfel cum?(E ca atunci cand mergea sonorul la calculator si, cand statea ea punea melodia "Sonio Quedo Ten Silencio" de RBD, care mie nu-mi placea.)

E frumoasa si fata, si imi place cum decurg lucrurile, si as fi vrut sa vad ultimul episod(le-am vazut pe toate inafara de asta), dar nu l-a mai dat-televiziunea asta!
Sus In jos
https://fran.forumotion.com
 
Parere despre anime
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parere despre anime
» Parere despre anime
» Parere despre anime
» Parere despre anime
» Parere despre anime

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeNewStyne :: ~*Animeuri~* :: Hakaima Sadamitsu-
Mergi direct la: